۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
فرصتی برای حضور دانشجویان در نهمین world Health summit در برلین
دانشجویان علاقمند می توانند در سه بخش«نسل بعدی روزنامه نگار علم» ، «صداهای جدید در سلامت جهانی 2017» و «Startup track 2017» در این رویداد شرکت کرده و در صورت انتخاب شدن از تسهیلات و جوایز آن بهره مند گردند.
1396/3/24   0


نهمین رویداد « world Health summit» از 23 الی 25 مهر ماه 1396 (15 الی 17 اکتبر 2017) در برلین (آلمان) برگزار خواهد شد. در این رویداد دانشجویان می توانند در سه بخش «نسل بعدی روزنامه نگار علم» ، «صداهای جدید در سلامت جهانی 2017» و «Startup track 2017» شرکت کنند.

در بخش «صداهای جدید در سلامت جهانی 2017» که برای دانشمندان جوان در نظر گرفته شده، دانشجویان می بایست ایده خود را در یکی از زمینه های مربوط به سلامت بخصوص موضوعات اعلام شده از جمله سیاستگزاری سلامت، امنیت سلامت جهانی، داده های بزرگ در سلامت و .... به صورت خلاصه ای  به زبان انگلیسی و حداکثر 500 کلمه (بدون جدول، نمودار و رفرنس) به همراه CV خود حداکثر تا تاریخ 9 تیر (30 ژوئن) در وب سایت مربوطه بارگزاری کنند. افراد برگزیده می توانند پوستر کار خود را در این رویداد ارائه دهند و از مزایای آن از جمله ثبت نام رایگان، دریافت هزینه سفر و انتشار خلاصه مقاله در شبکه WHS بهره مند شوند. علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایند : 

 https://www.worldhealthsummit.org/whs-2017/new-voices-in-global-health 

در بخش «Startup track 2017» دانشجویان می توانند ایده های نوآورانه خود در زمینه راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با دوره سلامت (که بالقوه می توانند تغییری اساسی درمراقبت های مربوط به سلامت و نیر سلامت عمومی و جهانی ایجاد کنند) را ارائه دهند. 

Startup ها می بایست اطلاعات مربوط به خود را (از جمله منتورهایی که برای کسب و کارشان مورد نیاز است و WHD قادر به تأمین آن است) حداکثر در دو صفحه و تا تاریخ 9 تیر (30 ژوئن) در وب سایت مربوطه بارگزاری کنند. از بین شرکت کنندگان 25 استارت آپ برگزیده، مجاز خواهند بود دو نفر را برای شرکت در رویداد معرفی نمایند. از بین این شرکت ها، 10 شرکت فرصت ارائه کار و ایده خود را برای داوران و شرکت کنندگان خواهد داشت. پروفایل همه این ده شرکت نیز بر روی سایت WHS قرار خواهد گرفت. ایده برنده از جایزه و حمایت وزارت بهداشت آلمان برخوردار خواهد شد. 

اطلاعات بیشتر در https://www.worldhealthsummit.org/whs-2017/startup-track/


  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):