۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
شرایط استفاده از تسهیلات آموزش یاری، پژوهش یاری و فن یاری بنیاد ملی نخبگان در نیمسال دوم تحصیلی ۹۷-۹۶
دانشجویان متقاضی استفاده از تسهیلات آموزش یاری، پژوهش یاری و فن یاری بنیاد نخبگان در نیمسال دوم تحصیلی، از ۲۲ فروردین الی ۲۳ اردیبشت ماه فرصت دارند فرم تکمیل شده را به مرکز رشد استعدادهای درخشان تحویل دهند.
1397/1/22   0
دانشجویانی که در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ مشمول جوایز تحصیلی بنیاد می باشند ( نام ایشان در لیست تایید شده بنیاد است) جهت استفاده از تسهیلات آموزش یاری، پژوهش یاری، فن یاری جهت نیمسال دوم تحصیلی از تاریخ ۲۲ فروردین الی ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۷ می توانند فرم های قرارداد مربوط را در سایت استعداد درخشان تکمیل نمایند. 
متقاضیان برای استفاده ازاین جوایز، باید فرم مربوطه (یکی از فرم های قرارداد آموزش یاری یا پژوهش یاری یا فن یاری) را در سامانه ثبت نام تکمیل نموده و طبق فلوچارت زیر تحویل دهند.


قابل ذکر است :
  1. دانشجویان از زمان تکمیل فرم، سامانه را با کد رهگیری خود چک نمایند تا در صورت وجود نقص آن را برطرف سازند.
  2. در پایان نیمسال تحصیلی لازم است گزارش تفصیلی فعالیتهای انجام شده براساس قرارداد همراه با فرم تایید فعالیت توسط استاد و یا مرکز طرف قرارداد، به مرکز رشد تحویل داده شود. پس از تایید مرکز و بنیاد ملی نخبگان جایزه مربوطه توسط بنیاد واریز می گردد.
  3. توجه فرمایید منظور از سامانه ای که می بایست اسکن فرم خود را در آن بارگذاری نمایید سامانه ای است که فرم قرارداد را در آن تکمیل نموده اید.
  4. برای کلیه دانشجویان (اعم از کسانی که در نیمسال اول از این تسهیلات استفاده کرده اند) برای نیمسال دوم تکمیل و تحویل مجدد قرارداد لازم است.
  5. این فرم قرارداد بین دانشگاه و دانشجو منعقد شده ودر سامانه اطلاعاتی بنیاد توسط دانشگاه بارگذاری می شود. 
  6. این تسهیلات تنها به دانشجویانی تعلق می گیرد که درسال جاری مشمول جوایز بوده اند و نام ایشان در لیست تایید شده بنیاد بوده است .
  7. این تسهیلات تنها برای دانشجویانی است که در مقاطع دکترای حرفه ای (سال پنجم تا هفتم) ، کارشناسی ارشد ودکترای تخصصی می باشند.


  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):