۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
آغاز ثبت نام آزمون غربالگری درون دانشگاهی دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان

ثبت نام آزمون غربالگری درون دانشگاهی دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در تاریخ 1 تا 8 بهمن ماه 1398 انجام می شود.
1398/11/1   0
دوازدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان در شش حیطه استدلال بالینی، آموزش پزشکی، تفکر علمی در علوم پایه، کارآفرینی، مدیریت نظام سلامت و مطالعات میان رشته ای علوم انسانی و سلامت برگزارخواهد شد.

موضوعات دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان به تفکیک زیر می باشد:
1- حیطه استدلال بالینی: دروس اصلی پزشکی (داخلی، کودکان، زنان و جراحی) 
2- حیطه آموزش پزشکی: نظام حمایت دانشجویی 
3- حیطه تفکر علمی در علوم پایه: دیابت 
4- حیطه کارآفرینی: بازارهای نوظهور خدمات سلامت
5- حیطه مدیریت نظام سلامت: مدیریت و برنامه ریزی منابع انسانی در نظام سلامت 
6- حیطه مطالعات میان رشته ای علوم انسانی و سلامت: هوش مصنوعی

دانشجویان متقاضی شرکت در دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان می بایست ابتدا در آزمون غربالگری درون دانشگاهی که ثبت نام آن در تاریخ 1 تا 8 بهمن 1398  از طریق لینک زیر انجام می شود، شرکت نمایند.

https://evnd.co/3Rre0

لازم به ذکر است:
1- تمامی دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای دانشگاه ها/ دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور شاغل به تحصیل می‏توانند بدون در نظر گرفتن معدل کل و سال تحصیل در تمامی حیطه های المپیاد شرکت کنند.
2- لازم به توضیح است دانشجویانPhD   و دستیاران (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) فقط می توانند در حیطه "مطالعات میان رشته ای علوم انسانی و سلامت" و "کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم" شرکت کنند.
3- دانش ‏آموختگانی که تا تاریخ برگزاری اولین آزمون از مجموعه آزمون‏های کشوری المپیاد در هر دوره کمتر از شش ماه از فارغ‏ التحصیلی آنها گذشته باشد، می توانند در المپیاد شرکت کنند.
4-  دانشجویان حائز رتبه اول در المپیادهای پیشین نمی توانند در المپیاد دوره بعد در آن حیطه شرکت کنند (شرکت در حیطه های دیگر بلامانع است)  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):